Hakkımızda
Hakkımızda
Erdem İnşaat


Akşam Lisesi'nde okurken, diğer yandan da Belediye'de çalışmasını sürdüren ve 1976 senesinde Belediyeden istifa edip müteahhitliğe başladığını söyleyen Namık Temizyürek tarafından 1976 yılında Kayseri'de kurulmuştur.

Erdem İnşaat Birinci sınıf, kaliteli ve lüks inşaatlar yaparak faaliyetlerine devam etmektedir. İnşaatlarımızı genellikle insanların tercih ettiği lüks semtlerde yapmaktayız ve müşterilemize bu şekilde hizmet vermekteyiz.

Erdem İnşaat Bu güne kadar Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Yaptığımız inşaatlarda yüksek kalitede ürünler kullanmaktayız.

İnşaatlarımızda Yüksek kalitede ürünlerin yanı sıra yüksek kalide işçiliği sunmaktayız. Çünkü bizler insan hayatının ne kadar değerli olduğunun farkındayız.

31 yılın verdiği bilgi, tecrübe ve güvenilirliğin haklı gururunu yaşamaktadır.

Erdem İnşaat olarak yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek 30 yılın verdiği bilgi, tecrübe ve güvenilirliğin haklı gururunu yaşamaktadır.

Erdem İnşaat olarak bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada gerek müşterilerimizle gerekse çalışanlarımızla bir aile olarak ve aile huzuru içerisinde yolumaza devam etmekteyiz.
ERDEM İNŞAAT
    Hunat Mahallesi, Dünya İş Merkezi A Blok Kat:9 No:34 Melikgazi/KAYSERİ
    0 352 222 45 57
  info@erdem-insaat.net
Copyright © 2018 ERDEM İNŞAAT
Web tasarım_medyatör